MÖBLER / Skåp & hyllor / Vedskåp 14744131
nr 1474 4131
Vedskåp
1800-tal, senare bemåkning. Bredd: 108 cm. Djup: 45 cm, höjd: 112 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:22:31
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
7
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
7
1.100 kr
8